Home

 

  stránky HC Bohemians Praha z.s  redakce:Veverka Ferdinand 

http://www.pragochema.cz/  ,firma nám nabízí využití svého rekreačního zařízení v Železné Rudě více zde

Tyto stránky budou informativní a postupně se všechny zprávy přenesou na: www.hc-bohemians.cz 

Soustředění: http://www.bretcz.cz/

 STŘÍBRNĂŤ MLADĹ ĂŤ ŽÁCI 2016

 PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ PRÁZDNINY,PLNÉ POHYBU,SPORTU A HEZKÝCH ZÁŽITKŮ.FYSICKÉ TESTY PROKÁZALY,KDE MATE JEŠTĚ VELKÉ RESERVY.NEBUDU ZDE UVÁDĚT JMÉNA,PODROBNĚ NA SOUSTŘEDĚNÍ,KDE BUDE DRUHÝ DÍL.

 KDO BUDETE V PRAZE PŘIJDTE POMOC PŘI ME 16 NA SLAVII.

MŮŽETE SE I POCHLUBIT SVÝM VYSVĚDČENÍM .MÁM ÚČET NA TWITRU A ZVEŘEJNÍM TAM SVÉ POZNATKY  Z JARNÍ SEZONY.

 TAK AHOJ NA SOUSTŘEDĚNÍ A OPATRUJTE SE.

VEVERKA FERDINAND 

 DĚKUJI RODIČŮM ZA ÚČAST NA ROZLOUČENÍ SE SEZONOU.BYLO TO KRÁSNÉ A URČITĚ SI TO VŠICHNI UŽILI.

   

Starší žáci: budou u nás hostovat hráči Presidentu

  13.9. Hostivař-Bohemians  17.30      ml. žáci: 11.9. Litice                    U11: 11.9. Slavie

  10.9.Praga-Bohemians     09:00       18.9.Kadaň                              18.9.Rakovník

   17.9.Bohemians-Hradec                   24.-25.9.Slavie VC                    2.10.Bolevec

   28.9.Kbely-Bohemians                      2.10.President                       9.10.Rakovník

   1.10.Bohemians-Slavia                      9.10.Hostivař                       15.-16.10 Slavia

   8.10. Litice-Bohemians                    16.10.Bolevec                         23.10.Hradec

  15.10.                                             13.10.Litice                            24.-25.9. VC Prahy

  22.10 Rakovník-Bohemians

 Tréninky:  U13,U15 Slavia PONDĚLÍ   18.30-20.00  

                             Slavia STŘEDA     18.-19.30  

                 U 11      HOSTÝNSKÁ        PO-ST 15.-16.30

                                                                                         

st.žáci:  U15                                  ML.ŽÁCI U 13               PŘÍPRAVKY U 11                           

  Ačamovič                                       Zedník J                         Žalský

  Bouška F.                                       Bouška J.                        Loskot

  Stuna                                            Petr Katscher                   Kudera

  Doubrava                                        Kovář J                           Elšík J

  Liška                                               Smekal                           Dobeš

 Zedník J. střídavě.                            Zedník  R                        Michel J.

 Stibor střídavě                                  Zižkovský                       Spilková

 Žižkovský střídavě                            Stibor                           Staňková

 Otčenášek   střídavě                         Levý                            Lubbadová

                                                       Otčenášek                    Dušáková zůstává v U 9

Budou probíhat jednání na změnu místa utkání st.žáků  tak,aby se  mohli do vedení družstva zapojit muži   

          Definitivní rozlosování st.žáků bude do 18.7.Počet kol zůstane.                       

 
 
 
 
 
 

 

 

 






 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 PRAGOCHEMA S.R.O       SSK KOLÁŘ s.r.o.  DRAHCOM s.ro , Devátá rozvojová a.s,   Restaurace U Jagušky,ENIMA PRO, A.S

Restaurace U Fleků  AŽD PRAHA s.r.o        MONZAS s.r.o.    http://www.hrdlicka.cz/  PIZZERIA-CERRETO    prvni-SaZEnima Pro ,

 

 logo